Fotograf Roman Pospíšilík

Ahoj, já jsem Roman Pospíšilík, je mi 33 let, žiji v malé obci jménem Kostelec u Holešova a živím se jako programátor. Fotografování mám jako koníček a odreagování od všedního dne :)

Kontakt

Poslední reference

Romču znám už poměrně dlouho, ale až teprve teď se nám povedlo jej využít jako fotografa na naší normálně nenormální svatbě, která byla asi tou nejšílenější, kterou kdy Romča fotil :) Na Romču je spoleh, je precizní, spolehlivý, vstřícný a i když jsme se báli, že v dešti a v přítmí nevyjdou fotografie, tak výsledek byl ne nad očekávání, ale naprosto dokonalý. Vyšly z toho tak nádherné a detailní fotky, že si myslím, že i fotograf bude mít na co vzpomínat :)

Sluzby fotografa je vyuzili nekolikrat, zejmena na predsvatebni foceni, svatebni foceni a tehotenske foceni. Vzdy jsme byli nad miru spokojeni. Preciznost, spolehlivost, jistota, rychlost, 100% komunikace. Vzdy rada doporucim a vzdy si vyberu Romana. Moc dekujeme.

Roman je profesionál s dobrou náladou, příjemným jednáním a moc šikovný pan fotograf. Náš svatební den i rodinné focení jsme nechali v jeho rukách a výsledkem jsou nádherné fotky. Při focení jsme se cítili příjemně a hlavně přirozeně. Ještě jednou moc děkujeme a těšíme se na další shledání. Pouzarovi ❤️